دسته‌بندی نشده

راهنمای استفاده از وب اپلیکیشن فایندمی

web application

با فراگیر شدن راحتی استفاده از وب سایت ها قابلیت جدیدی به نام وب اپلیکیشن به وجود آمد که فایندمی نیز در این صنعت از رقبا جا نمانده و با ارائه وب اپلیکیشن خود برای دستگاه های android و ios سعی برآن داشته تا راحتی و ارامش خرید را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد در این مقاله قصد داریم تا آموزش کوتاهی برای کاربران بگذاریم تا با نحوه فعال سازی وب اپلیکیشن اشنا شوند .

1 .android

در مرورگر خود به بخش تنظیمات رفته و بر روی گزینه add to home screen کلیک کنید و به صفحه اصلی گوشی همراه خود بازگردید می بینید که وب اپلیکیشن بر روی دستگاه شما فعال شده و اماده به استفاده می باشد .

2 . ios

در دستگاه های ios از منوی ابزار پایین صفحه دکمه share را لمس کرده و در منوی باز شده بر روی گزینه add to home screen کلیک کنید سپس پنجره ای برای شما باز میشود که بدون تغییر تنظیمات در آن گزینه add را کلیک کنید و به صفحه اصلی دیوایس خود برگردید و به راحتی میبینید که وب اپلیکیشن بر روی دستگاه شما نیز فعال شده است .

booku3

تیم فایندمی صمیمانه از شما بابت انتخاب خود قدردانی میکند و امیدوار است این اموزش بریا شما مفید بوده باشد و بتواند راحتی و اسایش خرید را برای شما به همراه داشته باشد .